Arco Vara Eesti

Miko-Ove Niinemäe

Tegevjuht


miko.niinemae@arcovara.com
+372 614 4630

Sander Sisask

Operatiivjuht


sander.sisask@arcovara.com
+372 614 4630

Tiina Malm

Finantsjuht


tiina.malm@arcovara.com
+372 614 4630

Martin Proosa

Projektijuht


martin.proosa@arcovara.com
+372 5331 6630

Merilin Melts

Merilin Melts

Projektijuht


merilin.melts@arcovara.com
+372 5908 3443

Mariann Vendt

Turundusjuht


mariann.vendt@arcovara.com
+372 512 3713

Kristel Pisang

Müügijuht


kristel.pisang@arcovara.com
+372 507 9001

Anni Arm

Müügijuht – lapsehoolduspuhkusel


anni.arm@arcovara.com
+372 510 2773

Karin Rist

Raamatupidaja 


karin.rist@arcovara.com
+372 614 4630

Arco Tarc

Lauri Männiste

Arco Tarc juhataja


lauri.manniste@arcovara.com
+372 614 4630

Lauri Kitsing

Arco Tarc projektijuht


lauri.kitsing@arcovara.com
+372 614 4630

Lauri Rammler

Arco Tarc objektijuht


lauri.rammler@arcovara.com
+372 614 4630

Marek Kivi

Arco Tarc objektijuht


marek.kivi@arcovara.com
+372 614 4630

Richard Raudla

Arco Tarc objektijuht


richard.raudla@arcovara.com
+372 614 4630

Arco Vara Kinnisvarabüroo

Elari Tamm

Kinnisvarabüroo juhatuse liige, tegevjuht


elari.tamm@arcovara.ee
+372 510 1134

Peep-Ain Saar

Kinnisvarabüroo juhatuse liige


peep-ain.saar@arcovara.ee
+372 514 4864

Helver Tõkke

Kinnisvarabüroo juhatuse liige


helver.tokke@arcovara.ee
+372 522 0339

Arco Vara Bulgaaria

Daniel Yordanov

Piirkonna juht


daniel.yordanov@arcovara.com
+359 88 6629868

Hasan Ibish

Projektijuht


hasan.ibish@arcovara.com
+359 88 2596434

Stanimir Yordanov

Müügijuht


stanimir.yordanov@arcovara.com
+359 88 3320990