Arco Vara korraldab juhtimise ümber

Arco Vara teatas börsile, et muudab uuest aastast juhtimisstruktuuri. “Meie kauaaegne arendusjuht Tiit Nõu soovib pärast 8 aasta pikkust tööd Arco Varas oma ellu uusi sihte, mistõttu jagame tööülesanded ümber ja kaasame uue töötaja, kelle hooleks jääb ettevõtte igapäevase töökorralduse juhtimine,” kinnitas Arco Vara juht ja juhatuse liige Miko Niinemäe.

Miko Niinemäe sõnul on Tiit Nõu väärtuslik ekspert ja meeskonnaliige. “Oleme talle tänulikud suure panuse eest Kodulahe Kvartali väljaarendamisel. Tema teadmiste pagas ning arendusprojektide juhtimise oskus on olnud eeskujuks meile kõigile. Soovime Tiidule nauditavat väljateenitud puhkust ning loodame temaga teha koostööd ka tulevikus.“

Tiit Nõu lahkub Arco Vara ridadest 2023. aasta alguses.

Niinemäe sõnul otsustas arendusettevõte sellega seoses muuta kogu juhtimisstruktuuri. Arendusjuhi ülesanded jagatakse ümber teistele ametikohtadele. Tiit Nõu ülesandeid tütarettevõtete juhatustes täidavad Arco Vara AS tegevjuht Miko Niinemäe ja jurist Evelin Kanter. Alates 2. jaanuarist 2023. liitub Arco Vara meeskonnaga Sander Sisask, kelle vastutusalasse jäävad peamiselt ettevõtte igapäevase töökorralduse juhtimine, turundus ning personaliküsimused.

„Arco Vara jätkab kasvu kursil ning tulevikuplaaniga klientidele kätte anda 200 uue kodu võtmed igal aastal. Seetõttu on ka täiendav personali kaasamine ja juhtkonna laiendamine vajalik,“ kommenteeris Niinemäe.