Kinnisvaraarendaja Arco Vara Piritale kerkiv innovatiivne Kuldlehe butiikelamu saavutas oma lõpliku kõrguse. Lehiku tee 11 aadressil algas ehitus tänavu märtsis, mai lõpus sai ehitis nurgakivi ning viis ainulaadse arhitektuurilahendusega luksuslikku kodu valmivad järgmise aasta esimeses kvartalis.

Merivälja hinnatud eramajade piirkonda kerkiva Kuldlehe butiikelamu sarikapidu ehitajate tänamiseks peeti eile, 7. septembril. Arco Vara arenduspartneriks selles projektis on ehitusettevõte COMBICON OÜ.

Arco Vara juhi Miko Niinemäe sõnul on ehituses olev eluhoone ettevõtte seniste projektide seas mitmes mõttes erakordne. “Kuldlehe innovatiivne kobarelamu on ainulaadse arhitektuurilahendusega, erakordse asukohaga, väga kvaliteetse ehituslahenduse ja luksusliku siseviimistlusega ning igati kaasaegsete ja energiasäästlike küttelahendustega,“ loetles Niinemäe.

“Kuldlehe tulevased elanikud saavad endale ruumika luksusliku kodu linnalähedases rahulikus piirkonnas – see on eramaja tunnetus korteri mugavustega ja selliseid eksklusiivseid kortereid tuleb butiikelamusse ainult viis. Meie arendusprojektide eesmärgiks ongi vaid selliste elukeskkondade loomine, kus sooviksime ka ise elada ja Kuldlehe seda kahtlemata on,” lisas Niinemäe. 

Läbi kahe korruse paiknevad 175-200 ruutmeetrised kodud saavad lisaks kvaliteetsele ehituslahendusele ka kaasaegse ja luksusliku siseviimistluse. Igas nelja magamistoaga korteris on walk-in garderoobid, kolm duširuumi ja saun. Kõikide Lehiku kodude juurde käib avar terrass ja teisel korrusel asuv rõdu. Parkimine toimub maja all ja kinnistu kõrvale jääb roheala lastele mõeldud mänguplatsiga. Kuldlehe butiikelamu on A-energiaklassi hoone, mille küte on lahendatud maaküttega. Ka paigaldatakse maja katusele päikesepaneelid.

COMBICON OÜ projektijuht Kert Lindebergi sõnul on märtsis alanud ehitus kulgenud plaanipäraselt ja vastavalt graafikule, kodud saavad valmis järgmise aasta esimeses kvartalis. “Nii ainulaadse arhitektuuriga hoonet on põnev ehitada. Meie koostöö Arcoga kulgeb sujuvalt, sest oleme algusest peale olnud protsessi kaasatud ja Arco on professionaalselt teadlik tellija, kes teab, mida soovib,“ iseloomustas ehitusprotsessi Lindeberg.