Registreeri huvi

Koduküla rand linnaelu keskel.

Külaskäik, kuhu tahaks jäädagi. Tutvu Arcojärvega.

Oleme
rannas! :)

Arcojärve loob külarahu keset linnamelu.

See on kommuun kuhu saabudes kipuvad ekraanid sulguma, töömured ununema ja ka aeg liiguks justkui veidi aeglasemalt. Siin kasvavad maalapsed linnamugavuste keskel ja kõik neljajalgsed sõbrad on õnnelikud, et asfalt vahetub metsatuka vastu.

Arcojärve keskmes on kvaliteetsed ja säästlikud majad, mis on harmoonias ümbritseva loodusega. Loodusega veel parema kontakti saamiseks on paljudel korteritel rõdud või terrassid. Lisaks korrastame rannapiirkonna ning loome uue promenaadi, mis muudab järve võlude nautimise külaelanikele lihtsamaks.

Arco Vara on pika kogemusega meister koduse võlu loomisel.

Teame, et elukeskkonna loovad korterite kõrval ka maju vahetult ümbritsev ning mugav ühendus kõigega, mis kaugemal kui jalutuskäik.

Loome erilisi kodusid ning seetõttu juhtub tihti, et projekti lõpuks leiab naabrite seast nii mõnegi maja valmimisega seotud inimese. Igas kodus selle sõnadega seletamatu õige tunde tekitame aga koos elanikega, kelle soovidel aitame reaalsuseks saada.

Arcovara Logo
Arcojärve arendus
Arcojarve stamp

Kõik koduküla rannad ei asu kauges külas.

Olen nii tänulik meie ühise kodu üle

Siin päriselt ongi nii mõnus.

Asukoht

Arcojärve asub kauni Harku järve kaldal, mis on linnaelanike seas populaarsust kogumas. Mõistame neid täielikult, sest teist nii mõnusa meeleoluga paika linna lähedal on keeruline leida.

Kesklinna jõuab autoga sõites veerand tunniga ning olemas on hea ühendus ühistranspordiga liiklejatele.

Kergliiklusteedel jõuad jalutuskäigu või rattasõiduga nii Nõmme metsade keskele kui ka Stroomi randa ja sealt juba edasi kuhu hing ihaldab.

Registreeri huvi

Soovid kodude kohta lisainfot? Registreeri huvi ja saadame sulle esimesena infot projekti kohta.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Unistused saavadki teoks!!