2023 uue esile test2023-02-06T15:14:24+00:00

KODULAHE RANNAKALDA

NÜÜD MÜÜGIL!

ARCO JÄRVE

VAATA!

BOTANICA LOZEN

VAATA!

Terviklike elukeskkondade ja ärikinnisvara arendamine

Rajame kinnisvara nii, et see arvestaks klientide soove ja oleks kooskõlas arenduse ümbruskonnaga. Piirkonna väärtustamine ja mõnusa elukeskkonna pakkumine on meile suurtest ehitusmahtudest olulisem.

arco vara

Leia kodu, kuhu jõudmine teeb igal õhtul rõõmu.

KAUPLEMISINFO

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here
0
Your Content Goes Here
0
riiki
0
aastat kogemust
0+
uut kodu
0+
arendatud m²

Meie arendused

Viimased uudised

INVESTORILE

Üha rohkem inimesi soovib investeerida kinnisvarasse, kuid jaeinvestorile pole isikliku kinnisvara soetamine alati majanduslikult jõukohane. Samuti nõuab kinnisvara väljaüürimine ja korrashoid raha- ning ajakulu. Arco Varasse investeerides on võimalik saada osa kinnisvaraäri tootlusest ilma ise kortereid kokku ostmata.

Esimese Eesti börsiettevõttena maksab Arco Vara dividendi igas kvartalis vähemalt 1 sent aktsia kohta. Sellele lisandub täiendav dividend, mis sõltub eelmise majandusaasta auditeeritud puhaskasumist. Täpse summa otsustab üldkoosolek.

Arco Vara tegeleb terviklike elu-ja äri piirkondade arendamisega Eestis ja Bulgaarias. Ettevõte plaanib siseneda kolmandale turule veel enne 2025. aastat.

  • Kasvatada müügitulu 20% aastas.
  • Jõuda stabiilselt enam kui 200 kodu müügini aastas.
  • Avada uus harukontor Euroopas.
Miko Niinemäe

Arco Varal on kaks peamist eesmärki. Esiteks ületada investori ootusi tootluse osas, teiseks arendada klientidele parimaid kodusid. Mida suurem on meie aktsionäride arv, seda suurem on inimeste hulk, kes tunnevad huvi Arco Vara kodude vastu ning seda kindlamalt saame pakkuda likviidset ja suure tehingute arvuga börsiettevõtet.

Miko-Ove Niinemäe
Arco Vara tegevjuht

Vaata meie arendusi!

Vaata meie arendusi!

Go to Top